Masa Başında Röportaj Serisinin Yeni Konuğu Nevin Güney Tok

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiş bir firma olarak, sizlerle aynı düşünceleri paylaştığımıza inanıyoruz.

2001 Yılında Nevin GÜNEY TOK tarafından kurulan Karakalem Cephe Tasarım, cephe danışmanlığında sektörde kurumsal anlamda kurulan ilk yerel firmadır. Bu alandaki boşluğun doğurduğu yanlış ve sistematik olmayan uygulamaların dünya standartlarında yapılması gerektiğinden yola çıkarak sadece cephe..

Mimari isteklerin ve tasarımların sonsuzluğunu, müşterilerinin gereksinimleri ile hedeflerini doğru anlayan, kaliteli cephe çözümleri ile müşteri memnuniyetini sağlarken, ekonomik ve ekolojik yaklaşımı kendine ilke edinen; teknolojik gelişmeleri, yeni malzeme ve yaklaşımları takip ederek, dinamik bir ekiple, sürekli gelişim, yenilikçi, yaratıcı, çözüm üretmeye odaklı, profesyonel çalışma anlayışıyla hareket eden, ekip çalışması ve paylaşımı esas alan bir anlayışla projelerde görev almaktayız.

Cephe danışmanlık, proje, statik ve saha hizmet alanları ile tasarımla başlayıp uygulamaya kadar giden tüm aşamalarda bir bütün çalışma prensibiyle hareket ederek cephe sektöründe lider bir kuruluş olmak hedefimizdir.