Masa Başında Röportaj Serisinin Yeni Konuğu Nevin Güney Tok

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiş bir firma olarak, sizlerle aynı düşünceleri paylaştığımıza inanıyoruz.

2001 Yılında Nevin GÜNEY TOK tarafından kurulan Karakalem Cephe Tasarım, cephe danışmanlığında sektörde kurumsal anlamda kurulan ilk yerel firmadır. Bu alandaki boşluğun doğurduğu yanlış ve sistematik olmayan uygulamaların dünya standartlarında yapılması gerektiğinden yola çıkarak sadece cephe..

Mimari isteklerin sonsuzluğunu, tasarımların sınırsızlığının farkındayız. Dinamik, teknolojiye hakim ekibimizle, müşterilerinin gereksinimleri ile hedeflerini doğru olarak anlamakta ve projelerinizde çözüm üretmekteyiz. Yaptığımız her projenin, cephenin yanından geçerken ilk günkü gibi heyecanlandırıyoruz. Bu yüzden gurur duyacağımız projelerde görev almaya devam ediyoruz.

Mimari isteklerin ve tasarımların sonsuzluğun da, hem hesaplı hem de kaliteli cephe çözümleri ile müşteri memnuniyeti, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve malzeme takipleri ile sürekli gelişmeyi, profesyonel yönetim anlayışı, ekip çalışmasını, ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı "VİZYON" edinmiştir.